Gocić za Niš TV: Milić da objasni zašto ga napuštaju odbornici

Foto: Niš TV
Foto: Niš TV

Odbornik SNS-a u Skupštini grada Niša Miloš Gocić, gostujući u emisiji „Gost urednik“ na Niš TV, komentarisao je političku situaciju u niškom parlamentu i odnose unutar opozicione grupe Dragana Milića.

Gocić je poručio da pitanje zbog čega pojedini odbornici napuštaju Milića treba postaviti upravo njemu.

„To je pitanje za odbornika Milića – zašto ga napuštaju odbornici? Napuštaju te odbornici zbog svega onoga što nudiš sugrađanima“, rekao je Gocić.

On je podsetio da je jedna odbornica još u oktobru 2024. godine napustila grupu Dragana Milića, a da je sada, kako je naveo, podržala predloge vlasti u Skupštini grada.

„Sada mu se to vratilo kao bumerang. To je pitanje za njega i za ono što on nudi građanima“, ocenio je Gocić.

Govoreći o političkom nastupu Dragana Milića, Gocić je izneo oštre kritike, tvrdeći da opozicioni odbornik građanima ne nudi konkretna rešenja.

„Šta on nudi sugrađanima osim linča, nasilja, obmane i laži?“, upitao je Gocić tokom gostovanja.

Kako je dodao, podrška odbornice predlozima vlasti pokazuje da političke poruke Dragana Milića, prema njegovoj oceni, sve manje nailaze na podršku i unutar grupe koju je predvodio.

Gocić je zaključio da je na Miliću da objasni javnosti zašto ga napuštaju odbornici i zašto oni koji su bili deo njegove liste sada podržavaju odluke koje dolaze iz skupštinske većine.

Redakcija Niš TV

Preporučujemo

Back to top button