Kokain skrivali u stanu u Beogradu: Uhapšena dvojica crnogorskih državljana

Foto: MUP
Foto: MUP

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala Uprave kriminalističke policije, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su crnogorske državljane P. L. (2000) i M. L. (1995) zbog sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopštio je MUP.

Kako se sumnja, oni su u dužem vremenskom periodu od za sada nepoznatih osoba nabavljali kokain, koji su čuvali u jednom stanu u Beogradu. Iz tog stana su, prema sumnjama policije, narkotike prodavali kupcima u Beogradu, ali i drugim gradovima Srbije.

Policija ih je uhapsila u putničkom vozilu u naselju Beograd na vodi. Tom prilikom je kod osumnjičenog M. L. pronađena kesa sa oko 150 grama kokaina.

Pretresom stana koji je, kako se sumnja, M. L. koristio za čuvanje i pripremu narkotika za dalju prodaju, policija je zaplenila još 850 grama kokaina, kao i vagicu za precizno merenje.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu.

Redakcija Niš TV

Preporučujemo

Back to top button