Pavlović iz autobusa za Beograd: Mladi pokazuju da Srbija ima budućnost

Gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović poručio je za Niš TV, iz autobusa kojim sa Nišlijama putuje za Beograd na skup „Srbija jedna porodica“, da građani danas jasno pokazuju podršku politici rada, stabilnosti i razvoja.

On je istakao da su, kako je rekao, „neki drugi nudili politiku destrukcije i haosa“, pokušavajući da podignu tenzije i izazovu nemire, ali da se država sve vreme borila protiv takvog pristupa.

Foto: Niš TV
Foto: Niš TV

„Vidim sada jednu drugačiju energiju, vidim drugu energiju i kod mladih i kod svih ljudi. Vidim da ljudi ponovo počinju da vrednuju ono što je najvažnije – da radimo, da stvaramo uslove za bolji život, da gradimo nove objekte, da popravljamo infrastrukturu u našem Nišu, ali i da uvodimo brojne mere koje će građanima olakšati život“, rekao je Pavlović.

Gradonačelnik Niša je ocenio da je Srbija „na pravom putu“, dodajući da veliki broj mladih koji danas autobusima i automobilima putuju u Beograd pokazuje da budućnost nema samo Srpska napredna stranka, već i Republika Srbija.

Skup „Srbija jedna porodica“ održava se ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu.

Preporučujemo

Back to top button