Brnabić sa skupa „Srbija jedna porodica“: Vučić je sačuvao mir i sprečio sukobe

Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić prisustvovala je skupu „Srbija jedna porodica“ u Beogradu, odakle je poručila da je osnovna poruka okupljanja zajedništvo, mir i podrška predsedniku Aleksandru Vučiću.

Brnabić je istakla da su građani došli iz svih delova Srbije kako bi, kako je navela, pružili podršku predsedniku i državi, dodajući da je izašla među okupljene kako bi razgovarala sa ljudima o temama koje ih zanimaju i o atmosferi na skupu.

Foto: Niš TV
Foto: Niš TV

„Stvarno jeste poruka skupa da je Srbija jedna porodica. Kada vidite da je neko besan zbog toga i kada vidite da i današnji dan koriste da ove divne ljude nazivaju stokom i govore da smo zatvoreni u tor, to je ružno lice Srbije. Ali verujem da je sve manje ljudi sa te blokaderske strane zbog toga. Nema nikakve potrebe za tim. Hajde ljudi da razgovaramo“, poručila je Brnabić.

Ona je naglasila da očekuje poruke pomirenja i zajedništva, uz poziv da se čuva Srbija.

„Verujem da će predsednik ponovo poslati poruke pomirenja i zajedništva, da čuvamo ovu našu zemlju, najlepšu na svetu. Imamo najbolji narod, najdivnije i najhrabrije građane“, rekla je predsednica parlamenta.

Brnabić je posebno istakla da je Srbija, prema njenim rečima, zahvaljujući strpljenju i odgovornosti predsednika Vučića uspela da izbegne ozbiljne sukobe u proteklom periodu.

„Ovo što je Srbija proživela i preživela u poslednjih 18 meseci, mislim da nijedna zemlja ne bi prošla bez građanskih sukoba. Hvala predsedniku što je sačuvao mir, što je svojim strpljenjem i mudrošću izbegao na svaki način bilo kakve sukobe, iako su se oni na sukobe pozivali“, istakla je Brnabić.

Dodala je da ne želi da upućuje ružne reči političkim protivnicima, već da svima želi sve najbolje.

„Hvala ovom narodu što je došao da pruži podršku i predsedniku i našoj Srbiji“, zaključila je Ana Brnabić.

Redakcija Niš TV

 

Preporučujemo

Back to top button