Pavlović: Danas slavimo jedinstvo Srbije

Gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović poručio je sa skupa u Beogradu da veliki broj okupljenih građana pokazuje želju ljudi da čuju poruke predsednika Srbije Aleksandra Vučića i da učestvuju u planiranju budućnosti zemlje.

Pavlović je istakao da je prizor, kako je rekao, veličanstven, navodeći da se iz snimaka dronom vidi velika masa ljudi.

„Imam utisak da ima sigurno preko 150.000 ljudi. Možda i više, znaće se tek na kraju skupa“, rekao je Pavlović.

Foto: Niš TV
Foto: Niš TV

On je naglasio da okupljanje, prema njegovim rečima, predstavlja dokaz da građani žele da čuju šta predsednik Srbije ima da poruči, ali i da sami iskažu šta očekuju u budućnosti.

„Srbija danas na ovim štandovima piše šta želi u budućnosti. Vidim dosta mladih ljudi, vidim ljude sa svih strana Srbije, ali ne samo iz Srbije, već i iz okolnih republika“, naveo je gradonačelnik Niša.

Pavlović je dodao da su na skupu prisutni i ljudi iz Republike Srpske, Crne Gore i Severne Makedonije, ocenjujući da je reč o slici zajedništva.

„Danas je zaista veličanstven prizor ovde. Danas slavimo jedinstvo“, poručio je Dragoslav Pavlović.

Redakcija Niš TV

 

Preporučujemo

Back to top button