Brnabić: 27. juna stiže pristojna Srbija

Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić izjavila je da će skup, koji će biti održan 27. juna ispred Doma Narodne skupštine, pokazati većinsku i pristojnu Srbiju — onu koja, kako je istakla, ne želi mržnju i podele, već mir, stabilnost i budućnost.
Brnabić je za televiziju Pink rekla da će predsednik Srbije Aleksandar Vučić tog dana govoriti o novim planovima i programima za Srbiju, ali i imati važne najave za građane.
– Imaće sigurno, kao što on uvek to radi, važne najave za naše građane, ali ćemo se takođe okupiti da pokažemo još jednom većinsku, pristojnu Srbiju koja nije za mržnju i podele, već je za mir i stabilnost – rekla je Brnabić.
Ona je dodala da se očekuje i više informacija o budućoj listi, a moguće je, kako je navela, i da tada bude saopšten njen naziv.
Prema njenim rečima, skup će pokazati i drugačiji pristup Srpske napredne stranke i tima predsednika Aleksandra Vučića.
– Ono što je važno jeste da ćemo ponovo videti drugačiji stav, i Srpske napredne stranke i svih nas u timu predsednika Aleksandra Vučića, u skladu sa onim što je on tražio od nas, a to je da više slušamo naš narod, da više slušamo naše građane i da ih bolje čujemo – poručila je predsednica parlamenta.
Izvor: (Tanjug)



