Dačić pozvao socijaliste u Beograd: SPS prihvata Vučićev poziv

Foto: MUP
Foto: MUP

Lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić saopštio je da će SPS, kao deo vladajuće koalicije, učestvovati na mitingu koji je zakazan za 27. jun u Beogradu.

Dačić je naveo da socijalisti prihvataju poziv predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koji je pozvao partije iz vladajuće koalicije da kao gosti prisustvuju skupu.

„Imajući u vidu da je Socijalistička partija Srbije oduvek bila državotvorna i politički odgovorna stranka, mi prihvatamo poziv koji je uputio predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić, pozvavši sve partije iz vladajuće koalicije da, kao gosti, učestvuju na mitingu 27. juna u Beogradu“, napisao je Dačić na Instagramu.

On je uputio poziv članovima, simpatizerima i biračima SPS-a da se odazovu i prisustvuju mitingu u Beogradu.

Kako je poručio, učešćem na skupu socijalisti će, kako navodi, dati doprinos odbrani nacionalnih i državnih interesa.

„Pozivamo sve naše članove, simpatizere i birače da se odazovu tom pozivu i učestvuju na mitingu u Beogradu i time daju svoj doprinos odbrani nacionalnih i državnih interesa“, naveo je Dačić.

Izvor (Blic)

Preporučujemo

Back to top button