Mladi iz Niša poručili: Žele Srbiju u kojoj se ostaje, radi i gradi budućnost

Unija mladih Gradskog odbora SNS Niš organizovala je prigodno druženje za omladinu grada, sa kojeg je poslata poruka zajedništva, podrške i vere u budućnost Srbije. Okupljeni mladi istakli su da žele da budu aktivan deo društvenih i političkih procesa, posebno kada je reč o temama koje se tiču njihovog života, obrazovanja, zaposlenja i ostanka u zemlji.

Sa skupa je poručeno da je važno da se glas nove generacije čuje jasno i odgovorno, ali i da se podrže politike koje su usmerene ka daljem ekonomskom razvoju, otvaranju novih mogućnosti za mlade, sigurnijim radnim mestima i boljem životnom standardu svih građana.

Foto: Niš TV
Foto: Niš TV

Mladi iz Niša naglasili su da žele da budu deo politike koja gleda u budućnost, podstiče ostanak mladih u svojoj zemlji i kao jedan od najvažnijih ciljeva ima stabilniji, sigurniji i dostojanstveniji život za svaku porodicu.

Poseban akcenat stavljen je na veliki narodni skup koji će u subotu biti održan u Beogradu. Kako je istaknuto, očekuje se da na tom skupu predsednik Srbije Aleksandar Vučić predstavi program usmeren ka daljem rastu plata i penzija, jačanju ekonomije, podršci mladima i stvaranju boljih uslova za život u svim delovima Republike Srbije.

Učesnici druženja poručili su da zajedništvo, odgovornost i rad predstavljaju osnov za nastavak razvoja zemlje, kao i da mladi imaju važnu ulogu u stvaranju Srbije u kojoj će imati razlog da ostanu, rade i grade svoju budućnost.

Redakcija Niš TV

 

Preporučujemo

Back to top button