Pavlović mladima u Nišu: Srbija pobeđuje kada smo zajedno i složni

Unija mladih Gradskog odbora SNS Niš organizovala je druženje za omladinu grada, uz poruku zajedništva i podrške velikom narodnom skupu koji će u subotu, 27. juna, biti održan u Beogradu.

Prisutnima se obratio prvi čovek niških naprednjaka i gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović, koji je poručio da je najvažnije da se u ovom trenutku pokažu jedinstvo, sloga i vera u budućnost Srbije.

Foto: Niš TV
Foto: Niš TV

„Drage Nišlije, dragi prijatelji, veliko mi je zadovoljstvo što vas vidim ovde, ovako na okupu i složne. Danas je najvažnije da pokažemo jedinstvo, da budemo zajedno u onome što nam je budućnost, da radimo, da gradimo i da, kako predsednik Aleksandar Vučić kaže, zajedno pobeđujemo. Jer Srbija pobeđuje“, poručio je Pavlović.

On je istakao da će mladi iz Niša u Beograd otići sa željom da pošalju jasnu poruku podrške i zajedništva, ali i da pokažu da mladi predstavljaju važan deo budućnosti Srbije.

„Za dva dana, 27. juna, idemo ispred Narodne skupštine Republike Srbije da pokažemo jedinstvo. Da pokažemo da vi, mladi, jeste budućnost naše Srbije. Ponosan sam na vas i znam da je predsednik Aleksandar Vučić ponosan na vas“, rekao je Pavlović.

Kako je istaknuto na skupu, okupljanje u Beogradu biće prilika da se pošalje poruka vere u stabilnu i bolju budućnost zemlje, ali i poruka da mladi žele da budu deo politike koja se zasniva na radu, razvoju i zajedništvu.

Druženje u Nišu proteklo je u svečanoj atmosferi, uz poruku da će mladi iz ovog grada zajedno prisustvovati velikom narodnom skupu i podržati ideju da Srbija napreduje onda kada je jedinstvena.

Redakcija Niš TV

Preporučujemo

Back to top button