Razgovor sa građanima u Panteleju: Problemi, predlozi i poziv na veliki skup u Beogradu

Član Gradskog odbora Srpske napredne stranke Dragan Pavlović istakao je da se od neposrednog razgovora sa građanima ne odustaje, jer su, kako kaže, upravo ovakve akcije najbolji način da se čuju problemi, predlozi i potrebe sugrađana.
Predstavnici SNS-a razgovarali su sa građanima na teritoriji Gradske opštine Pantelej, gde su, prema rečima Pavlovića, tokom prethodna dva meseca svakog vikenda organizovani susreti sa meštanima i sugrađanima. Cilj je, kako navodi, da se kroz direktnu komunikaciju sagledaju problemi na terenu, ali i predstavi ono što je do sada urađeno, kao i planovi za naredni period.
„Već dva meseca, sigurno svakog vikenda, ovde smo sa našim prijateljima i sugrađanima. Slušamo njihove probleme, iznosimo ono što smo do sada uradili i planove za ubuduće“, rekao je Pavlović.
On je naglasio da su vrata građanima uvek otvorena, kako u stranci, tako i u Gradskoj kući, i da se upravo kroz ovakvu komunikaciju može doći do konkretnih rešenja.
Poseban akcenat tokom razgovora stavljen je i na poziv građanima da 27. juna prisustvuju velikom skupu u Beogradu, koji se organizuje kao podrška predsedniku Srbije i Srpskoj naprednoj stranci.
„Danas smo posebno tu i da pozovemo ljude za 27. jun, za veliki skup u Beogradu, za podršku našem predsedniku i Srpskoj naprednoj stranci, ali i da čujemo šta je to novo što ćemo raditi u narednih nekoliko godina“, poručio je Pavlović.
Prema njegovim rečima, građani se najčešće obraćaju zbog komunalnih problema, ali iznose i ideje za nove manifestacije, različite vidove pomoći i aktivnosti koje bi dodatno unapredile život u njihovom naselju.
Pavlović je dodao da je interakcija sa sugrađanima veoma dobra i da se na štandovima razgovara ne samo o problemima, već i o projektima koji su do sada realizovani u ovom delu grada.
Redakcija Niš TV



