Vučević, Brnabićeva i Mali pozvali građane na skup u Beogradu: „Dođite da zajedno gradimo budućnost Srbije“

Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević, predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić i ministar finansija Siniša Mali pozvali su građane da 27. juna dođu u Beograd na skup „Srbija, jedna porodica“.
U opuštenoj atmosferi, sa šeširima u bojama srpske trobojke, Vučević, Brnabić i Mali poslali su zajedničku poruku građanima da se okupe u glavnom gradu i učestvuju u, kako je poručeno, pravljenju plana za budućnost Srbije.
„Dođite u Beograd u subotu, 27. juna, da zajednički napravimo plan za našu Srbiju. Dođite da zajedno gradimo budućnost“, poručili su oni.
Poziv je imao i duhovit ton, pa je Ana Brnabić kroz osmeh dodala: „Dođite da vidite kako Siniša igra Moravac“, na šta je Siniša Mali odgovorio — „ili robot“.
Skup „Srbija, jedna porodica“ biće održan u Beogradu, a najavljeno je da će poruka okupljanja biti zajedništvo, stabilnost i planovi za dalji razvoj zemlje.
Redakcija Niš TV



