Vučić pozvao građane u Beograd: 27. juna susret ljudi koji vole svoju otadžbinu

Foto: printscreen Instagram
Foto: printscreen Instagram

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je građane da 27. juna dođu u centar Beograda, gde će, kako je poručio, biti održan veliki skup posvećen budućnosti Srbije, daljem razvoju zemlje i prioritetima koje građani vide kao najvažnije.

Vučić je istakao da je Srbija u prethodnoj deceniji ostvarila snažan napredak zahvaljujući, pre svega, strpljenju, odgovornosti i podršci građana.

– Srbija je u poslednjoj deceniji napredovala mnogo, snažno. Sve to, dragi građani, postigli smo zahvaljujući vama, vašoj trpeljivosti, vašem strpljenju, vašem odgovornom i ozbiljnom pristupu. Danas je Srbija zemlja koja raste među najbržima u Evropi, zemlja rekordnih investicija, većih plata i penzija, novih puteva, pruga, fabrika, bolnica i škola. Sve to uspeli smo ujedinjeni i zajedno – rekao je Vučić.

On je dodao da su u prethodnom periodu postojali pokušaji da se zaustavi razvoj zemlje, ali da, kako je naveo, u tome nisu uspeli.

– Uspeli smo da odbranimo svoju zemlju, da odbranimo našu Srbiju. Zato vas pozivam da se 27. juna okupimo u centru Beograda. Tog dana želimo da razgovaramo o onome što dolazi: o planu, o napretku, o prioritetima koje vi vidite kao najvažnije za našu zemlju – poručio je predsednik.

Vučić je naglasio da će skup 27. juna biti, kako je rekao, „susret ljudi koji vole svoju otadžbinu“ i koji žele da zajedno učestvuju u izgradnji budućnosti Srbije.

– Hvala vam na svemu što ste do sada učinili. Verujem u vas, verujem u našu zemlju, verujem u našu Srbiju. Živela Srbija! – zaključio je Vučić.

Redakcija Niš TV

Preporučujemo

Back to top button